Курс Доктора Комаровського про всі аспекти здоров’я та виховання дітей

Від першого кроку до 12 років

Від питань харчування до психологічного благополуччя - курс, який підтримає кожен крок вашої дитини.

Курс складається з:

8 модулів
150+ відеолекцій
QA-сесія з Доктором
Відео від Доктора
Додаткова інформація про цей курс

Головні тематики курсу

Курс містить конкретні поради, які допоможуть батькам орієнтуватися у всіх аспектах батьківства, уникати більшості проблем та отримати інструкції для вирішення вже наявних.

Забезпечує науково обґрунтовані поради щодо виховання, харчування, сну та розвитку дитини.
Підтримує батьків у діалозі з дітьми та розумінні їхніх емоційних потреб.

Навчальна програма — це не лише відеоуроки

Ви отримуєте безстроковий доступ до курсу та до всіх його доповнень!
30+ годин
корисного контенту
Спільний чат
підтримки з учасниками курсу
QA сесії
з Доктором Комаровським, нутріціологом та психологом
Перевірка та закріплення знань
домашні завдання, конспекти та фінальне тестування
Загалом 150+ уроків

Програма курсу
по модулях

Модуль
01
Ранній дитячий вік

Важлива інформація про розвиток дитини після року. Інформація про перші кроки: ходіння, привчання до горщика, зуби та стрибки росту.

Модуль
02
Харчування

Від грудного вигодовування до повноцінного переходу на «дорослу» їжу. Головні правила дитячого харчування. Відповідь на питання «Що обрати для дитячого раціону?»

Модуль
03
Спосіб життя

Поради для підтримки здоров’я за допомогою простих щоденних дій. Модуль про те, коли і скільки гуляти, спати, як відпочивати і як робити це все якісно. А ще про спорт, гаджети та спілкування з домашніми тваринами.

Модуль
04
Поруч з людьми

Цінні знання про побудову стосунків всередині сім’ї та поза її межами для нормального розвитку дитини. Уроки про здорову соціалізацію дітей.

Модуль
05
Розвиток, проблеми та особливості поведінки. Педагогіка та психологія.

Модуль присвячений особливостям когнітивного розвитку, формування мислення, мовлення та інших важливих навичок для повноцінного життя. Роль батьків у цьому процесі.

Модуль
06
Здоров'я, хвороби та медицина

Розділ про гігієну, профілактику найрізноманітніших захворювань та дієві методи боротьби з хворобами. Все про ліки для дітей.

Головна особливість нашого курсу:

Курс надасть вам науково обґрунтовану, доступну та корисну інформацію про всі аспекти життя сучасної сім‘ї, пов’язані з вихованням дітей та профілактикою хвороб.

Основи фізіології та параметри способу життя, стосунки між батьками та дитячі колективи, харчування і спорт, гаджети та подорожі, педагогіка і психологія, гігієна і ліки – все це та багато-багато іншого зрозумілою мовою з численними порадами та рекомендаціями, заснованими на здоровому глузді та величезному практичному досвіді Доктора Комаровського.

Мета нашого курсу – здорова дитина та люблячі мама і тато, адаптовані до реалій сучасного життя, які розуміють, що бути адекватними батьками у XXI столітті можна лише володіючи знаннями, які відповідають XXI століттю!

Виникли додаткові питання?

Залишайте заявку, щоб отримати детальну інформацію щодо курсу.

Що кажуть
учасники курсу?

Відгуки наших користувачів
Мирослава Лук'янець
on 02 вересня 2022, 09:43

Дякую Вам, лікарю за такий чудовий подарунок. Особливо, зараз під час війни, коли бабусі та дідусі не можуть приймати активну участь у житті внуків, бо потрібно боронити рідну землю. Ви даєте впевненість, що ми з чоловіком справимось у двох, слухаючи Ваші настанови. Дякую.

Лубинець Кирило
on 02 лютого 2024, 19:18

Зрозумів, Підготовка, Обізнаність Гарне введення, цей курс повинен бути по дефолту для молодят котрі бажають дітей

Анна
on 16 травня 2021, 18:15

Уважаемый Евгений Олегович, спасибо заранее за ваш труд! С первой лекции испытала удовольствие!

Кузнецова Светлана
on 10 жовтня 2020, 21:18

Спасибо большое очень классная лекция, прослушали с мужем он хоть заволновался, а то уж больно расслабленный был)))

Інна
on 30 січня 2023, 16:07

Дякую безмежно дорогому лікарю і всій команді!!!

Коваль Наталія
on 15 грудня 2020, 02:01

Євгеній Олегович, щиро дякую за ваш чудовий курс. Ваші навчання додають впевненості, допомагають правильно поводитись в різних ситуаціях , дають цінний досвід.

Губка Эльвира
on 11 червня 2022, 22:58

Любимый наш Евгений Олегович!! С такой грустью пересмотрела всё. Чуть не расплакалать. Покупала курсы ещё в той жизни.Год назад. Все-все ваши советы пригодились. Дочка не болела. Растёт здоровая и весёлая. Огромное,нет- Громаднейшее вам спасибо за то,что Вы есть у нас. Люблю Вас всем сердцем. Смотрю Ваши видео на ютуб.

Виктория Курлова
on 28 вересня 2023, 21:54

Шо ж, всю вагітність слухала з захопленням пана Євгенія. Нам вже 5 місяців і сьогодні я вперше знову ввімкнула лекцію. Насправді народження дитини радикольно змінило погляд на отриману на курсі інформацію, проте її(інформації) важливість і адекватність зіграли своє. З дитиною проблем майже нема, майже до всього готові. Здоровий глузд при нас, а отже пану Євгенію і команді величезна подяка за те, що робите життя батьків легшим, а життя дітей - комфортнішим.

Виктория Курлова
on 28 вересня 2023, 21:54

Шо ж, всю вагітність слухала з захопленням пана Євгенія. Нам вже 5 місяців і сьогодні я вперше знову ввімкнула лекцію. Насправді народження дитини радикольно змінило погляд на отриману на курсі інформацію, проте її(інформації) важливість і адекватність зіграли своє. З дитиною проблем майже нема, майже до всього готові. Здоровий глузд при нас, а отже пану Євгенію і команді величезна подяка за те, що робите життя батьків легшим, а життя дітей - комфортнішим.

Ларионова Инга
on 12 березня 2021, 08:29

Спасибо за курс, жду в апреле второго ребёнка. С первым ребёнком делала все что вы рекомендуете. Результатом довольны , сыну 8 лет, ни разу не давала антибиотики и фуфломицыны. Решили, освежить в памяти ваши рекомендации. Очень полезная информация. Доктор, с Вами спокойно и все понятно. Каждый раз , когда была тревога с первым ребёнком, особенно после наших врачей, я смотрела или читала Вас . Спасибо за мои спокойные нервы и здорового ребёнка.

Tetiana Andreieva
on 04 листопада 2021, 10:43

Здравствуйте! Спасибо большое за курс, прослушали всей семьёй включая будущих бабушек. Было очень познавательно! Купила ещё на этапе планирования - а дослушивала уже пузатая :)

Я студентка венского медицинского университета, так что понимаю, что к родам нужно готовиться. В интернете огромное количество курсов, жаль, что от доктора Комаровского нету. (:

Может быть вы посоветуете курс по подготовке к родам от врача гинеколога, который работает в соответствии и современными протоколами и достижениями доказательной медицины?

Спасибо!

Яна
on 19 вересня 2021, 22:12

Какой крутой урок! Мы купили курс уже давно, просмотрели всё, кроме последнего видео про путешествия, как то не актуально тогда было. А сейчас дочке 8 месяцев, хотели бы слетать куда то отдохнуть. А так как впервые вообще летим куда то , то очень переживала, как же в самолёте с маленьким ребёнком. А вы тут доступно, как говорится для чайников, которые никогда никуда не летали, тем более с малышом. Спасибо огромное за ценные советы!!!

Дарья
on 16 лютого 2022, 10:47

Спасибо огромное, Евгений Олегович! Курс был спасением, когда думали, что ничего не будет понятно и придётся преимущественно методом проб и ошибок первые месяцы после рождения ребёнка разбираться. Конечно, дочитываем в Ваших книгах и досматриваем в передачах, но систематическое представление в курсе, возможность услышать, а не только прочитать - это прекрасно!!

Из пожеланий пока придумалось:

- Адекватная база ссылок в одном месте. То есть самые необходимые ссылки, связаные с содержанием отдельных видео курса на статьи и программы доктора Комаровского (например, посмотреть, как купать ребёнка; на курс неотложной помощи; статьи о безопасности в НГ-праздники...). В основном получали эти ссылки из комментариев к видео и ответов на них (спасибо комаде за ответы!), а также самостоятельным поиском - а вдруг есть что-то полезное, что не нашли. Возможно, будет лучше оформить на отдельной странице, но можно и списком к каждому видео.

Автор та ведучий курсу Доктор Комаровський

 • Відомий український лікар-педіатр з досвідом понад 40 років.
 • За його методиками виросли понад 1 000 000 дітей.
 • Автор наукових праць, науково-популярних статей та книг.

Базовий

Основні знання для батьків
 • 150+ уроків з Доктором
 • Тривалість 3 місяці
 • Повний конспект лекцій
 • Доступ на 12 місяців
 • Telegram-канал

Преміум

Більше спілкування з Доктором для досягнення найкращих результатів
 • 150+ уроків з Доктором
 • Тривалість 3 місяці
 • Повний конспект лекцій
 • Безстроковий доступ
 • Telegram-канал
 • Закритий чат для учасників
 • Тести та завдання
 • Подарунки за активність
 • 3 QA-сесії з Доктором
 • QA-сесія з нутріціологом
 • QA-сесія з психологом

Розширений

Додаткові опції, які полегшують батьківський шлях
 • 150+ уроків з Доктором
 • Тривалість 3 місяці
 • Повний конспект лекцій
 • Безстроковий доступ
 • Telegram-канал
 • Закритий чат для учасників
 • Тести та завдання
 • Подарунки за активність
 • 1 QA-сесія з Доктором
FAQ

Маєте запитання?

Ми відповіли на найчастіші з них

Як мені розпочати навчання?

Після оплати курсу на пошту, вказану вами при оплаті надійдуть дані для входу на платформу. Перейти до перегляду курсу ви зможете після авторизації в розділі "Мої курси".

Як довго мені буде доступний курс?

Тривалість доступу до курсу залежить від обраного пакету. У базовому пакеті доступ надається на 12 місяців. У преміум та розширеному пакетах доступ є безстроковим.

А якщо я передумаю?

Повернення коштів можливе протягом 14 днів з початку курсу.

У мене залишились питання. З ким я можу поговорити?

Ви можете написати нам на пошту mail@komarovskiy.info