Батьківство як бізнес-проєкт

Онлайн-курс для сучасних батьків допоможе вам зрозуміти свою роль у вихованні та виростити здорову, успішну та щасливу дитину.

Методика, за якою виросло понад 1 000 000 дітей

post-cover circle

Чому «Батьківство як бізнес-проєкт» важливий?

Із задоволенням представляю наш спільний курс з Маргуланом Сейсембаєм "Батьківство як бізнес-проект" - вдалу, як нам здається, спробу об'єднати досі необ'єднане: багаторічний досвід дитячого лікаря, який побачив сотні тисяч дітей, мам та тат з усіма супутніми хворобами та проблемами, з багаторічним досвідом успішного бізнесмена, який побачив мільярди у всіх основних валютах з усіма супутніми приємностями та неприємностями.

Програма курсу

16 модулів

16 уроків

Модуль 1
Створення сім'ї – це дуже серйозний та відповідальний крок у житті кожної людини. І планування цього кроку сприяє створенню здорових сімейних стосунків. Тому з боку жінки було б неправильно ставити свого чоловіка перед фактом, що незабаром він стане батьком. У процесі планування та підготовки до вагітності однаково повинні брати участь як майбутня мама, так і майбутній батько дитини.
Чому це так важливо? Чи можна обійтись без планування сім'ї? Із чого складається щастя сім'ї? Які обов'язкові дії на етапі підготовки до народження дитини є небажаними при вагітній дружині?
Модуль 2
Поговоримо про реакцію батьків на небажану поведінку дитини. У будь-якому покаранні важливо дотримуватися п'яти принципів: невідворотність, своєчасність, адекватність, прямий зв'язок із вчинком та непублічність. Розберемо взаємозв'язок покарання з моральними принципами, "правильні" та "неправильні" покарання та найголовніше - ситуації, в яких дійсно потрібно карати дитину.
Модуль 3
Найважливіше завдання чоловіка під час вагітності — це не стати додатковим стресовим чинником у житті жінки. Батько дитини може в цей час уважніше вивчити звички майбутньої мами, зайнятися її харчуванням, прогулянками та фізичною активністю. А найголовніше — позитивно вплинути на звички жінки та її спосіб життя.
Як зміниться життя чоловіка після зачаття дитини? Навіщо і як потрібно бути готовим під час і після вагітності? Які ризики можуть виникнути у сімейному житті, якщо тато виявився не підготовленим до цього періоду?
Модуль 4
Саме ви транслюєте дитині ставлення до грошей. І від того, які фінансові звички ви у нього сформуєте, залежить, чи буде ваша дитина фінансово успішною і матеріально незалежною в майбутньому.
Витратою яких грошей дитина може розпоряджатися? Як можна керувати цим процесом? Як виховати у дитини правильне ставлення до грошей?
Дитині з дитинства необхідно навчити основі фінансової грамотності, яка включає 7 принципів: платність, "у всього є ціна", цінність, "ніхто їй нічого не повинен", "гроші є концентрованим виразом енергії", "гроші - вираз чужої праці" , "гроші - це не брудний продукт".
Які питання потрібно поставити дитині, якщо вона хоче купити річ, яка, на вашу думку, небажана? Як зменшити захопленість дитини матеріальними цінностями і як навчити її дбайливо ставитися до речей?
Модуль 5
Народження дитини - це найважливіша подія для сім'ї, тому подружжю краще переживати її разом. До того ж підготовлений чоловік здатний зіграти справді важливу роль у процесі пологів. Він стежить за безпекою, погоджує будь-які дії медперсоналу щодо дружини і, як ніхто, може підтримати її емоційно, фізично та психологічно.
Чим спільні пологи відрізняються від партнерських? Чому парі важливо ходити на спільні курси для вагітних? Хто така доула? Які рішення важливо ухвалювати чоловікові під час пологів?
Модуль 6
У післяпологовий період роль батька полягає у прийнятті на себе повної відповідальності за сім'ю, у підтримці своєї жінки, створенні правильних умов для дитини та сприянні у її фізичному розвитку.
Що робити татові у перший рік життя дитини? Як зробити так, щоб дитина пристосувалася до режиму дорослих, а не навпаки? У чому важливість спільної сімейної вечері?
Модуль 7
Поговоримо про різницю між успіхом і щастям, управління часом та управління енергією, а також про роль та місце сім'ї в цих процесах.
Чому енергія важливіша за час? Як звільнити час для сім'ї? У чому дійсна причина нестачі часу? Як зробити так, щоб сім'я забирала мінімум енергії?
Модуль 8
Традиційно у разі хвороби дитини всі медичні рішення ухвалює мама. Нерідко вона може не звертатися до лікаря, а радитися з подругами та родичами, займатися самолікуванням. Але саме ви, тату, повинні допомогти своїй жінці приймати раціональні рішення у питаннях, які стосуються здоров'я вашої дитини.
Коли потрібно шукати педіатрів? У якому разі необхідно звертатися до лікаря, а коли допустиме самолікування? Якими базовими знаннями про здоров'я дитини та дорослої мають володіти батьки?
Модуль 9
Як забезпечити максимальний розвиток дитини на кожній стадії її життя? Як виявити інтереси та захоплення дитини? А як з їхньою допомогою керувати поведінкою дитини? Як батьки можуть вплинути на мотивацію дитини? А як виявити дитячу маніпуляцію та обман? І, нарешті, як вам та вашій дитині на все життя забути слово “мотивація”?
Модуль 10
Традиційно харчуванням дітей займається мати. Сам процес годування дитини багато в чому побудований інстинктах. Але мама схильна ігнорувати самовідчуття дитини, її апетит, який може бути різним. Тому і питання годування має контролювати чоловік.
Що таке різноманітне харчування? Продукти з яких харчових груп мають бути у раціоні людини? З яких причин у дитини може бути поганий апетит? Як взагалі можна вплинути на апетит людини? Чому важливо заздалегідь продумати вирішення проблеми до виникнення самої проблеми?
Модуль 11
Щоб ваша дитина домагалася поставленої мети, їй потрібно визначитися зі своїми інтересами та захопленнями, талантами та здібностями. І ваше завдання як батька — допомогти йому знайти свою сферу інтересів, вселити в нього впевненість, а також дати правильний напрямок розвитку здібностей.
Як виховати в дитини вміння досягати своєї мети? Що спільного у всіх бідних та неуспішних людей? Як ваш зворотний зв'язок може допомогти дитині досягати цілей?
Модуль 12
Коли віддавати дитину до дитячого садка? За якими критеріями слід обирати дошкільний заклад? Чому татові важливо проконтролювати цей процес?
Модуль 13
Батьки грають дві важливі ролі у житті дитини: бути для неї прикладом і бути тренером. Але зіграти ці ролі якісно можна лише за однієї умови — якщо за ними стоїть кохання.
Як бути добрим прикладом своїй дитині? Чому саме татові важливо бути тренером? Що таке "еліксир життя" і яка у нього формула?
Модуль 14
Одне з основних завдань батьків — захищати дитину та правильно її підготувати до різних складних та небезпечних ситуацій у житті.
Яку позицію займати татові: оберігати свою дитину від усіх випробувань чи ні? Які ризики необхідно мінімізувати в обов'язковому порядку? Як підготуватися до ризиків, яких не можна уникнути? Як правильно реагувати на дитячі бійки?
Модуль 15
Коли і як має відбутись відокремлення від дитини? Які ризики має примусова сепарація? Чим та як допомагати дорослим дітям? Які можуть бути наслідки значної матеріальної допомоги дорослим дітям?
Модуль 16
Різноманітність видів фізичної активності сприяє якнайшвидшому знаходженню дитиною своїх інтересів та захоплень, а також позитивно вплине на її здоров'я. Завдання тата - брати активну участь у виборі дитиною виду спорту та спільних заняттях фізкультурою.
Що краще для дитини: спорт чи фізкультура? Як спорт впливає здоров'я? За якими ознаками можна зрозуміти, чи перевантажена дитина фізичною активністю чи ні? Який вид спорту буде ідеальним для вашої дитини? На які моменти батькові варто звернути увагу перед тим, як віддати дитину до спортивної секції?

Головна цінність цього курсу

Вся інформація та методика розроблялася більше 40 років, інформація на курсі постійно відстежується та оновлюється 
у разі глобальних змін та нових досліджень у медичній сфері.

Цей курс від мене — чудовий інструмент отримати ті знання, яких не вистачало вашим батькам, і зекономити купу часу, нервів та грошей, а головне — зберегти здоровʼя малюка та міцну сімʼю.

Як проходить навчання

graduation

Навчайтесь, коли зручно

Всі уроки вже записані, тож ви можете переглядати їх де завгодно та коли завгодно

infinity

Освітня платформа

Інтуїтивно зрозуміле середовище, де ви з легкістю зможете знайти потрібні матеріали та уроки, а завдяки простій навігації навчання стане в рази простішим.

study_img

FAQ

Маєте запитання?

Ми відповіли на найчастіші з них

Дуже просто – зареєструватись. Це триватиме лише кілька хвилин. Створіть обліковий запис за допомогою адреси електронної пошти та номера телефону. Курс стане доступним відразу після оплати або в день запуску.

Ви отримуєте безстроковий доступ до курсу та до всіх доповнень курсу.

Дізнатись деталі